מחשבון רגישות משכנתא

לקחת משכנתא בלי בירוקרטיה ובלי הפתעות? זה אפשרי!
המחשבון שלנו ידמה לכם את גובה ההחזרים וכמה נוכל לחסוך לכם על הדרך

רכישת דירה חדשה מקבלן או דירה יד 2 הינה צעד משמעותי בחיים, ההחלטה מלווה בחשש רב ובלחץ נפשי מאחר ויש לקחת משכנתא על סכום גבוה ולהתחייב לתשלומי החזר לשנים ארוכות. אין למהר ולקחת משכנתא אלא יש ללמוד את הנושא, להכיר את המושגים הרלוונטיים ולבצע חישובים שונים כדי להעריך כיצד להרכיב את תמהיל המשכנתא ועל מנת להפחית ולמזער סיכונים. מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטה נכונה, וחשוב להיעזר במחשבונים שונים, ביניהם מחשבון רגישות משכנתא.

מהו מחשבון רגישות משכנתא וכיצד הוא עוזר לכם?

מחשבון רגישות משכנתא הוא כלי פיננסי חשוב ויעיל, תפקידו לסייע לכם לבדוק כיצד שינויים מזעריים בריבית ושינויים בתקופת החזר ההלוואה משפיעים על גובה תשלומי ההחזר החודשיים. יש להקליד במחשבון נתונים כמו סכום המשכנתא, תקופת ההלוואה (בשנים), ריבית שנתית, הפרש ריבית בין שתי עמודות בטבלה שהמחשבון יכין עבורכם, וכן החזר חודשי רצוי.

כדי לבדוק כיצד שינוי מזערי בריבית משפיע על ההחזר החודשי יש להקליד במקום המתאים את הריבית שהבנק הציע לכם עבור המשכנתא, בנוסף עליכם להקליד את תקופת ההחזר. למעשה, שני הפרמטרים האלה הם החשובים ביותר לחישוב תשלומי ההחזר החודשיים, המחשבון מספק הערכה כללית למסלולי משכנתא שונים, כך הלווה יכול לבדוק האם מסלול ספציפי מתאים עבורו מבחינת התשלום החודשי או שכדאי לו לחפש מסלול אחר.

מחשבון רגישות משכנתא הוא כלי חשוב ומומלץ לכל אדם לעשות בו שימוש כדי לבדוק איך תשלום ההחזר החודשי משתנה בהתאם למאפייני מסלול ההלוואה, המחשבון מאפשר לבדוק בקלות כיצד כל שינוי בריבית וכל שינוי בתקופת ההחזר משפיעים עשל ההחזרים.

למה צריך מחשבון רגישות משכנתא? כדי למזער סיכונים!

כל אחד מעוניין למזער סיכונים עד כמה שניתן, עליכם לקבל החלטה חשובה בעת לקיחת משכנתא והתחייבות להלוואה ארוכת טווח. בעזרת מחשבון רגישות משכנתא תוכלו לבדוק האם הצעה למשכנתא שקיבלתם מהבנק מתאימה עבורכם או שעליכם לחפש פתרונות אחרים. המחשבון אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אך הוא חשוב כדי לקבל החלטה פיננסית חשובה כמו לקיחת משכנתא.

לשאלות ולמידע נוסף בנושא מחשבון רגישות משכנתא וכל נושא אחר הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל מאזן יחזור אליכם במהירות האפשרית, כמו כן תקבלו הצעה אטרקטיבית למשכנתא מותאמת אישית בהתאם ליכולת ההחזר שלכם, ללא התחייבות או עלות מצדכם.

הכי חם ועדכני בתחום המשכנתא - קראו!

זוג צעיר בדירה בעכו במסגרת פרויקט מחיר למשתכן

מחיר למשתכן עכו

תוכנית מחיר למשתכן עכו מאפשרת לזכאים לרכוש דירה חדשה מקבלן בפרויקטים מרהיבים וייחודיים, ולהנות מהנחה משמעותית ממחירי השוק החופשי. עד כה הושלמו מספר מכרזים של

קראו בהרחבה »
זוג צעיר בדירה ממחיר למשתכן עפולה

מחיר למשתכן עפולה

העיר עפולה זוכה לצמיחה מהירה בשנים האחרונות, העיר מתחדשת ופורחת בזכות תנופת בנייה מסיבית ואדירה, והעיר צפויה לגדול בשנים הקרובות לאחר פתיחת רכבת העמק. תושבי

קראו בהרחבה »
מחשבונים נוספים לשימושכם:
הגולשים שלנו מספרים על התהליך:
"נעזרתי בכלכלני האתר, והשירות שקיבלתי היה ללא דופי, בטח שאמליץ בחום"
teacther1.png
מיכל עובדיה
בית חשמונאי
"היו לי הרבה חששות לפני לקיחת המשכנתא (לא הבנתי בזה כלום). עכשיו כשאני אחרי כל התהליך אני בטוחה שפעלתי נכון כשנעזרתי בכם! תודה!"
2-2.png
עינת שדה
תל אביב
"השימוש במחשבונים נתן לי אומדן על צפי החזרי המשכנתא שלי. בנוסף השירות שקיבלתי עד לקבלת הכסף היה נעים ומקצועי."
teacher2.jpg
פיני לוי
ראשון לציון