מחשבון משכנתא ריבית פריים

לקחת משכנתא בלי בירוקרטיה ובלי הפתעות? זה אפשרי!
המחשבון שלנו ידמה לכם את גובה ההחזרים וכמה נוכל לחסוך לכם על הדרך

מסלול משכנתא בריבית משתנה המבוססת על ריבית הפריים נחשב לאחד הפופולריים בקרב לוקחי המשכנתאות. הסיבה המרכזית לפופולריות של מסלול זה נעוצה בכך שהריבית במשק כיום נמוכה, לכן המסלול נחשב לאטרקטיבי, אך חשוב לזכור כי הלוואה לרכישת דירה לוקחים לתקופה ארוכה. בתקופה זו הריבית עשויה גם לעלות משמעותית וההחזר החודשי יקפוץ מעלה בעקבות השינוי בריבית. 

חשוב לדעת כי ריבית פריים נקבעת על פי בנק ישראל ועליה מוסיפים ריבית בשיעור של 1.5%. נכון לתחילת שנת 2017 הריבית במשק הישראלי הינה 0.1%, לכן במסלול משכנתא בריבית משתנה הצמודה לפריים, הפריים עומד על 1.6% כיום. במסלול זה ההחזרים בתחילת הדרך נמוכים לכן אופציה זו פופולרית בקרב כל מי שלוקח משכנתא. עם זאת, יש לזכור כי בהמשך הדרך ההחזרים יגדלו ותשלומי ההחזר יהיו גבוהים בהרבה.

למה נועד מחשבון משכנתא ריבית פריים?

כדי להעריך ולחשב את גובה תשלומי ההחזר החודשיים במסלול משכנתא בריבית פריים כדאי להיעזר במחשבון משכנתא ריבית פריים. המחשבון מאפשר לחשב את שיעור תשלומי המשכנתא החודשיים בהתחשב בשינויים בריבית הפריים לאורך תקופת ההלוואה. חשוב לציין כי בהתאם למגבלת השליש של בנק ישראל, ניתן לבחור במסלול משכנתא בריבית פריים עד לשליש מסך ההלוואה.

באמצעות המחשבון ניתן לבדוק כיצד שינויים בריבית משפיעים על תשלומי ההחזר, אמנם הריבית בארץ נמצאת כיום בשפל חסר תקדים, אך הצפי כי הריבית תעלה ויש להיערך לכך נכון מבחינה פיננסית וכדי לקבל החלטה נכונה כיצד להרכיב את תמהיל המשכנתא.

למסלול משכנתא בריבית פריים יש מספר יתרונות, כאמור תשלומי ההחזר הנמוכים כיום בהשוואה לחלופות, יתרון נוסף הוא שבמסלול בריבית משתנה ניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת, ללא קנסות גבוהים. במסלול משכנתא בריבית פריים ניתן לבחור בלוחות סילוקין שונים, לרוב הבנק יקבע את החזר התשלומים על פי לוח סילוקין שפיצר, אך כדאי בעזרת מחשבון משכנתא ריבית פריים לבדוק את ההשלכות של שינויי הריבית גם בעזרת לוחות סילוקין אחרים כמו קרן שווה.

למידע נוסף ולייעוץ בנושא מחשבון משכנתא ריבית פריים השאירו פרטים באתר, צוות המומחים של פורטל מאזן- מאזנים לך את המשכנתא, יחזור אליכם בהקדם. בנוסף, תקבלו הצעה אטרקטיבית למשכנתא, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

הכי חם ועדכני בתחום המשכנתא - קראו!

זוג צעיר בדירה בעכו במסגרת פרויקט מחיר למשתכן

מחיר למשתכן עכו

תוכנית מחיר למשתכן עכו מאפשרת לזכאים לרכוש דירה חדשה מקבלן בפרויקטים מרהיבים וייחודיים, ולהנות מהנחה משמעותית ממחירי השוק החופשי. עד כה הושלמו מספר מכרזים של

קראו בהרחבה »
זוג צעיר בדירה ממחיר למשתכן עפולה

מחיר למשתכן עפולה

העיר עפולה זוכה לצמיחה מהירה בשנים האחרונות, העיר מתחדשת ופורחת בזכות תנופת בנייה מסיבית ואדירה, והעיר צפויה לגדול בשנים הקרובות לאחר פתיחת רכבת העמק. תושבי

קראו בהרחבה »
מחשבונים נוספים לשימושכם:
הגולשים שלנו מספרים על התהליך:
"נעזרתי בכלכלני האתר, והשירות שקיבלתי היה ללא דופי, בטח שאמליץ בחום"
teacther1.png
מיכל עובדיה
בית חשמונאי
"היו לי הרבה חששות לפני לקיחת המשכנתא (לא הבנתי בזה כלום). עכשיו כשאני אחרי כל התהליך אני בטוחה שפעלתי נכון כשנעזרתי בכם! תודה!"
2-2.png
עינת שדה
תל אביב
"השימוש במחשבונים נתן לי אומדן על צפי החזרי המשכנתא שלי. בנוסף השירות שקיבלתי עד לקבלת הכסף היה נעים ומקצועי."
teacher2.jpg
פיני לוי
ראשון לציון