מחשבון משכנתא קרן שווה

לקחת משכנתא בלי בירוקרטיה ובלי הפתעות? זה אפשרי!
המחשבון שלנו ידמה לכם את גובה ההחזרים וכמה נוכל לחסוך לכם על הדרך

כל אדם המעוניין לקחת משכנתא חייב להעמיק את ידיעותיו בנושא על מנת לקבל החלטה פיננסית נכונה ואחראית. משכנתא לוקחים לתקופה ארוכה, לעתים לתקופה של 25-30 שנה, לכן חשוב כי תכירו את הפרמטרים לחישוב תשלומי ההחזר. יש מספר לוחות סילוקין לחישוב תשלומי המשכנתא, ביניהם לוח שפיצר ולוח סילוקין קרן שווה.

החזר חודשי הולך ופוחת לאורך תקופת המשכנתא

בשיטת החישוב על פי לוח סילוקין קרן שווה הסכום שמחזירים על חשבון קרן ההלוואה נשאר קבוע בעוד ההחזר על חשבון הריבית הולך ופוחת עם הזמן. לכן, על פי שיטה זו תשלומי ההחזר החודשיים הולכים ופחתים ככל שהזמן חולף, מאחר והקרן הולכת ופוחתת והפיחות בקרן מוביל לתשלום יותר נמוך על הריבית.

באמצעות מחשבון משכנתא קרן שווה ניתן לבדוק מה יהיה ההחזר הכולל של המשכנתא ולהעריך את גובה תשלומי ההחזר החודשיים של ההלוואה. כדאי להשוות את התוצאות שמקבלים במחשבון משכנתא קרן שווה לתוצאות המתקבלות לחישוב תשלומי ההחזר לפי לוח סילוקין שפיצר.

לרוב, ניתן לגלות באמצעות המחשבון כי בתקופת ההחזר הראשונה תשלומי המשכנתא גבוהים יותר בהשוואה לתשלומי החזר המחושבים על פי לוח סילוקין שפיצר, עם זאת תשלומי ההחזר הולכים ופוחתים בהדרגה וגם סך ההחזר נמוך יותר, לעתים בעשרות אלפי שקלים.

עם זאת, תשלומי החזר גבוהים בתחילת ההלוואה אינם מתאימים לכל לווה, לכן רבים בוחרים משכנתא המחושבת לפי לוח שפיצר כדי ליהנות מתשלומים חודשיים קבועים.

מחשבון משכנתא קרן שווה – כלי פיננסי חשוב ללווה

חשוב לדעת כי בשיטת לוח סילוקין קרן שווה ההחזר החודשי של קרן ההלוואה קבוע, ככל שהקרן פוחתת יורדת במקביל גם הריבית על יתרת הקרן, לכן תשלומי ההחזר הולכים וקטנים. באמצעות מחשבון משכנתא קרן שווה ניתן להעריך את תשלומי ההחזר בהתאם לפרמטרים שיש להקליד כמו סכום ההלוואה, תקופה (בשנים), שיעור הריבית. יש לזכור כי במסלולים צמודים לממד או למט"ח יש להוסיף לסכום ההחזר החודשי גם את הפרשי ההצמדה או השער.

למידע נוסף בנושא, לשאלות ולייעוץ, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל מאזן יחזור אליכם בהקדם ויסייע לכם לקחת משכנתא אטרקטיבית בהתאמה אישית.

הכי חם ועדכני בתחום המשכנתא - קראו!

זוג צעיר בדירה בעכו במסגרת פרויקט מחיר למשתכן

מחיר למשתכן עכו

תוכנית מחיר למשתכן עכו מאפשרת לזכאים לרכוש דירה חדשה מקבלן בפרויקטים מרהיבים וייחודיים, ולהנות מהנחה משמעותית ממחירי השוק החופשי. עד כה הושלמו מספר מכרזים של

קראו בהרחבה »
זוג צעיר בדירה ממחיר למשתכן עפולה

מחיר למשתכן עפולה

העיר עפולה זוכה לצמיחה מהירה בשנים האחרונות, העיר מתחדשת ופורחת בזכות תנופת בנייה מסיבית ואדירה, והעיר צפויה לגדול בשנים הקרובות לאחר פתיחת רכבת העמק. תושבי

קראו בהרחבה »
מחשבונים נוספים לשימושכם:
הגולשים שלנו מספרים על התהליך:
"נעזרתי בכלכלני האתר, והשירות שקיבלתי היה ללא דופי, בטח שאמליץ בחום"
teacther1.png
מיכל עובדיה
בית חשמונאי
"היו לי הרבה חששות לפני לקיחת המשכנתא (לא הבנתי בזה כלום). עכשיו כשאני אחרי כל התהליך אני בטוחה שפעלתי נכון כשנעזרתי בכם! תודה!"
2-2.png
עינת שדה
תל אביב
"השימוש במחשבונים נתן לי אומדן על צפי החזרי המשכנתא שלי. בנוסף השירות שקיבלתי עד לקבלת הכסף היה נעים ומקצועי."
teacher2.jpg
פיני לוי
ראשון לציון