לקחת משכנתא בלי בירוקרטיה ובלי הפתעות? זה אפשרי!
המחשבון שלנו ידמה לכם את גובה ההחזרים וכמה נוכל לחסוך לכם על הדרך

בשעה טובה מצאתם את דירת החלומות אותה אתם מעוניינים לרכוש, כעת עליכם לקחת משכנתא כדי לשלם תמורתה וליהנות מנכס אטרקטיבי עליו חלמתם זמן רב. לקיחת משכנתא אינה דבר של מה בכך, כבר בפגישה עם יועץ המשכנתאות של הבנק תשמעו מונחים כלכליים שאינכם מכירים, ואתם עשויים לקבל החלטות פיננסיות שגויות אם לא תקבלו את הייעוץ הנכון.

בנוסף, עליכם לשלוט במושגים כלכלים כמו שיטות חישוב של תשלומי החזר המשכנתא, כדאי לדעת כי יש באפשרותם לקחת משכנתא גרייס מלאה או חלקית, כך תוכלו להפחית את נטל תשלומי ההחזר החודשיים בתקופה הראשונה של ההלוואה. למעשה, הבנקים מציעים שני מסלולי משכנתא גרייס-

  • גרייס חלקי- החזר חודשי מופחת חלקי המאפשר לכם לשלם לתקופה ידועה מראש רק את הריבית ולא את הקרן.
  • גרייס מלא- החזר חודשי מופחת מלא המאפשר לכם לדחות את תשלומי ההלוואה (קרן + ריבית), לתקופה ידועה ומוגדרת מראש.

למי מתאימה משכנתא גרייס על תשלום החזר מופחת חלקי או מלא?

משכנתא גרייס נחשבת לפתרון משתלם למי שרוכש דירה אך מתקשה זמנית לעמוד בנטל תשלומי ההחזר. כמו כן, משכנתא גרייס מתאימה למי שרוכש דירה ויודע כי בתום תקופת הגרייס הכנסתו תעלה, לכן הוא מעדיף לדחות לזמן מסוים את תשלומי ההחזר החודשיים.

באמצעות מחשבון משכנתא גרייס ניתן לבחון כיצד תשפיע תקופת הגרייס על תשלומי ההחזר של ההלוואה. בעזרת המחשבון ניתן לבדוק את שתי האופציות, גרייס מלא וגרייס חלקי. כך, תוכלו לקבל החלטה פיננסית נכונה ומשתלמת יותר. אמנם, המחשבון לא בא להחליף ייעוץ מקצועי על ידי גורם מוסמך ומנוסה, אך המחשבון הוא כלי פיננסי חשוב שיכול לסייע לכם לקבל החלטות חשובות.

כאמור, בגרייס מלא לא משלמים ריבית וקרן, בגרייס חלקי משלמים את הריבית לכן בתקופת הגרייס עליכם לשקלל בסעיף ההוצאות החודשיות את התשלום. יש להקליד במחשבון את הנתונים הרלוונטיים כמו סוג הגרייס, סכום ההלוואה, תקופת המשכנתא (לא כולל תקופת הגרייס), תקופת הגרייס, ריבית שנתית, מדד שנתי. לאחר הקלדת הנתונים תקבלו טבלה הכוללת את סך ההחזר, תשלום חודשי בתקופה הגרייס, תשלום חודשי במהלך תקופת המשכנתא. באפשרותכם לשנות נתונים במחשבון כדי לבדוק כיצד תשלומי ההחזר משתנים.

לפרטים נוספים ולייעוץ השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של פורטל מאזן יחזור אליכם. בנוסף, תקבלו מצוות המומחים שלנו הצעה משתלמת למשכנתא נוחה בהתאמה אישית ליכולת ההחזר שלכם ולצרכים הייחודיים שלכם.

הכי חם ועדכני בתחום המשכנתא - קראו!

זוג צעיר בדירה בעכו במסגרת פרויקט מחיר למשתכן

מחיר למשתכן עכו

תוכנית מחיר למשתכן עכו מאפשרת לזכאים לרכוש דירה חדשה מקבלן בפרויקטים מרהיבים וייחודיים, ולהנות מהנחה משמעותית ממחירי השוק החופשי. עד כה הושלמו מספר מכרזים של

קראו בהרחבה »
זוג צעיר בדירה ממחיר למשתכן עפולה

מחיר למשתכן עפולה

העיר עפולה זוכה לצמיחה מהירה בשנים האחרונות, העיר מתחדשת ופורחת בזכות תנופת בנייה מסיבית ואדירה, והעיר צפויה לגדול בשנים הקרובות לאחר פתיחת רכבת העמק. תושבי

קראו בהרחבה »
מחשבונים נוספים לשימושכם:
הגולשים שלנו מספרים על התהליך:
"נעזרתי בכלכלני האתר, והשירות שקיבלתי היה ללא דופי, בטח שאמליץ בחום"
teacther1.png
מיכל עובדיה
בית חשמונאי
"היו לי הרבה חששות לפני לקיחת המשכנתא (לא הבנתי בזה כלום). עכשיו כשאני אחרי כל התהליך אני בטוחה שפעלתי נכון כשנעזרתי בכם! תודה!"
2-2.png
עינת שדה
תל אביב
"השימוש במחשבונים נתן לי אומדן על צפי החזרי המשכנתא שלי. בנוסף השירות שקיבלתי עד לקבלת הכסף היה נעים ומקצועי."
teacher2.jpg
פיני לוי
ראשון לציון